Epson EB-U32 FULL HD 3200 ansi

Nowy produkt

JAKOŚĆ FULL HD W DOMU I BIURZE

Niezależnie od tego, czy przedstawiasz prezentację Full HD, oglądasz film lub zdjęcia z rodzinnego albumu, ten uniwersalny projektor tchnie nowe życie w Twoje obrazy.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

2 439,02 zł

Więcej informacji

PRZEDSTAWIAMY MODEL EB-U32

Projektory zapewniające obraz Full HD i trzykrotnie jaśniejsze kolory1 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania w pracy i w wolnym czasie. Projektor 3LCD wyposażony w szereg przydatnych funkcji świetnie nadaje się do użytku w domu i firmie.

Projektor wyświetla obrazy w Full HD, umożliwiając pokazywanie wyraźnych, ostrych prezentacji z żywymi kolorami nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach. Korzystaj z wbudowanych opcji łączności bezprzewodowej podczas spotkań i zrób wrażenie na współpracownikach i klientach.

W domu czy biurze nikt nie lubi tracić czasu, dlatego zadbaliśmy o bezproblemową konfigurację tego projektora. Przenoszenie projektora z pokoju do pokoju w domu czy w biurze jest łatwe dzięki dołączonej torbie, a pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu umożliwia umieszczenie go w różnych położeniach bez powodowania zniekształceń obrazu.

Trwały filtr powietrza i czas eksploatacji lampy rzędu 10 tys. godzin w trybie eco umożliwiają cięcie kosztów i ograniczanie czasu potrzebnego na konserwację projektora. 


KLUCZOWE CECHY

Jasne obrazy w jakości Full HD
Technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
Współczynnik kontrastu 15 000:1
Głęboka, intensywna czerń i mocne cieniowanie
Łączność bezprzewodowa
Wbudowany moduł Wi-Fi
Niski całkowity koszt eksploatacji
Okres eksploatacji lampy i filtra wynosi 10 tys. godzin
Wygodne funkcje obsługi
Dwa złącza HDMI oraz łączność mobilna2 umożliwiają projekcję z różnych źródeł

DOSKONALE WYGLĄDAJĄCE OBRAZY JAKOŚCI FULL HD

Jeśli chcesz zrobić wrażenie jakością obrazu, kluczem jest jasność, a ten projektor doskonale spełnia te parametry. Intensywny, trzykrotnie jaśniejszy obraz w porównaniu z niektórymi produktami firm konkurencyjnych1 zapewni wyraźne projekcje nawet w bardzo mocno oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wykorzystaniu technologii 3LCD i równie wysokiego natężenia światła białego i kolorowego barwy są zawsze dokładne i wyraźne, niezależnie od intensywności oświetlenia w pomieszczeniu.

POKAŻ NAJDROBNIEJSZE DETALE

Nie idź na kompromis w kwestii jakości; wyświetlaj prezentacje, filmy i zdjęcia z niespotykaną dotąd dokładnością. Współczynnik kontrastu na poziomie 15 000:1 gwarantuje żywe obrazy, charakteryzujące się głęboką, czystą czernią i wyraźnymi cieniami.

WBUDOWANE FUNKCJE ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ

Zachęć uczestników spotkań do współpracy, nawet jeżeli znajdują się w osobnych pomieszczeniach. Dzięki opcji przesyłu treści do wielu projektorów w sieci możesz jednocześnie wyświetlać prezentację w różnych lokalizacjach. Użytkownicy w tych lokalizacjach mogą również udostępniać bezprzewodowo własne treści ze swoich urządzeń innym uczestnikom spotkania. Użytkownicy mogą nawet wyświetlać zdjęcia i dokumenty bezpośrednio ze smartfona lub tabletu przy użyciu aplikacji iProjection firmy Epson2.

WIELKI OBRAZ

Niezależnie od sposobu wykorzystania projektora można wyświetlać materiały na naprawdę dużym ekranie. Projektor ma 2 wejścia HDMI umożliwiające wyświetlanie obrazu i dźwięku o doskonałej jakości z dowolnego źródła na ekranach do 300 cali.

BEZPROBLEMOWA INSTALACJA

Konfiguracja i instalacja projektora jest tak łatwa, że w dowolnej chwili można go przenosić i wykorzystywać w biurze, sali konferencyjnej i każdym pokoju w domu. Praktyczne etui zabezpiecza urządzenie i ułatwia jego przenoszenie. Funkcja pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu oraz zoom optyczny 1,2x zapewniają doskonały kształt obrazu bez deformacji.

FUNKCJE EKOLOGICZNE

Projektor może ułatwiać ograniczanie kosztów na kilka sposobów. Tryb eco wydłuża okres eksploatacji lampy, natomiast opcje wyciszenia dźwięku/obrazu wstrzymują pracę projektora, oszczędzając energię poprzez przyciemnienie lampy o 70%. Różnicując zużycie energii w zależności od rodzaju wyświetlanych materiałów, projektor automatycznie ogranicza pobór mocy.

ŁATWA OBSŁUGA

Projektor nie powinien sprawiać kłopotów, dlatego model EB-U32 został wyposażony w nowy interfejs oraz wyświetlacz, które ułatwiają nawigację i zapewniają szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Ponadto atrakcyjny, kompaktowy design doskonale wpasowuje się w każde otoczenie i nie zajmuje miejsca w domu ani biurze.

Pobierz